Wydarzenia












Ulubione









Strony dla uczniów


  

  

  

  

  

  




Strony dla nauczycieli


  

  

  

  

  


Informacje










25 lat KoPD







Konkursy i zawody sportowe






Udział i sukcesy sportowe uczniów SP Smolna w I semestrze roku szkolnego 2016/2017








XVI Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek.

W dniu 24stycznia 2017 r. w naszej szkole odbył się
XVI Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek,
w którym zaprezentowało się 15 solistów oraz 4 zespoły.
Jury w składzie: dyrektor szkoły p. Dariusz Rzepka,
p. Katarzyna Kuświk - przedstawiciel Rady Rodziców oraz nauczyciele: Kamila Piekarniak - Grzywacz, Lucyna Orzechowska,
Katarzyna Kuczyńska oceniało występy naszych uczniów
w dwóch kategoriach: solista i zespół pod względem znajomości kolędy
lub pastorałki, przygotowania stroju oraz ogólnego wrażenia artystycznego.
Wszyscy uczestnicy włożyli dużo pracy i czasu, aby wypaść jak najlepiej.
Były również występy przygotowane w wersji angielskiej.
Po obradach zostały ogłoszone wyniki oraz zostały wręczone nagrody

Kategoria solista:

Nagroda Specjalna: Kornelia Kubicz

  • I m-ce: Antoni Cieślak
  • II m-ce: Julia Drozd
  • III m-ce: Filip Szyszka


  • Kategoria zespół:

  • I m-ce: Oddział przedszkolny 5 latków
  • II m-ce: Klasa V
  • III m-ce: Klasa VI


  • Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły,
    nagrody dla zwycięzców ufundował Dyrektor szkoły.

    Organizatorzy: Barbara Witkowska i Dorota Ignasiak






    Gminne Rozgrywki Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców.

    W dniu 17.11.2016 w Sokołowicach odbyły się Gminne Rozgrywki Piłki Koszykowej dziewcząt i chłopców.

    Drużyna dziewcząt w składzie:

  • Jaworska Julia
  • Pomorska Alicja
  • Kubicz Kornelia
  • Gzowska Emilia
  • Gabor Natalia
  • Choińska Monika
  • Siuś Oliwia
  • Zaręba Aleksandra
  • Sus Amelia
  • Pasternak Natalia
  • Kuźma Laura
  • Szulc Dominika


  • Drużyna chłopców w składzie:

  • Jaworski Łukasz
  • Piekarski Maciej
  • Łątka Kacper
  • Dyrka Dominik
  • Styczeń Bartłomiej
  • Nawrot Jakub
  • Krzysiek Jakub
  • Mieczkowski Szymon
  • Langa Tomasz
  • Kuświk Hubert


  • Drużyny zajęły II miejsce.






    "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

    Nasza Szkoła wzięła udział w siedemnastej edycji turnieju
    "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".
    Zgłoszone zostały dwie drużyny : chłopcy U-12, którzy odpadli
    w rozgrywkach powiatowych (walczyli dzielnie 15. 11. 2016 w Twardogórze
    z klubami sportowymi jako jedna z dwóch drużyn ze Szkół Podstawowych !); dziewczęta U-12 przeszły do rozgrywek
    na szczeblu wojewódzkim, które rozgrywane będą na przełomie marca
    i kwietnia 2017 roku.
    Dagmara Jaworska - Drewniak.
    (instruktor piłki nożnej).








    Jesienne biegi przełajowe.

    W dniu 28.09. odbyły się jesienne biegi przełajowe szkół podstawowych z gminy Oleśnica, zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury Oleśnicaoraz WKS "Oleśniczankę".
    Tegoroczne zmagania po raz kolejny przeprowadzono na terenie parku przy Szkole Podstawowej we Wszechświętem.
    W biegach wystartowało ponad 200 uczniów.
    Najlepsza czwórka biegaczy z grup została nagrodzona medalami, które wręczali: dyrektor GOK Oleśnica Dorota Bartczak, Przewodniczący Rady Gminy Tadeusz Kunaj, Przewodniczący Komisji Kultury, Rekreacji, Sportu, Ładu i Bezpieczeństwa Publicznego Tadeusz Andreasik oraz Dyrektor SP we Wszechświętem Iwona Noworycka.
    Z naszej szkoły udział wzięło 40 osób byli to uczniowie kl. II - VI.
    Miejsca na podium zdobyli

  • Langa Tomasz - I miejsce 400m
  • Kiełbasa Paulina - II miejsce 400m
  • Jaworska Julia - III miejsce 800m
  • Jaworski Łukasz - III miejsce 800m
  • Napieraj Wiktoria - IV miejsce 400m
  • Gabor Natalia - IV miejsce 800m
  • Piaskowski Michał IV miejsce 400


  • Drużynowo zdobyliśmy III miejsce - duży sukces






    Lista osób - sztafetowe biegi przełajowe - Powiat

    Oleśnica 27.09. 2016

  • Zaręba Aleksandra
  • Napieraj Wiktoria
  • Jaworska Julia
  • Sus Amelia
  • Kubicz Kornelia
  • Kuźma Laura
  • Gzowska Emilia
  • Gabor Natalia
  • Szulc Dominika
  • Choińska Monika
  • Pomorska Aleksandra
  • Siuś Oliwia


  • Drużyna zajęła VI miejsce w powiecie (najlepsza w gminie.






    Lista osób - XXXII Międzynarodowy Bieg Uliczny o Memoriał Bogusława Psujka.

    Oleśnica 17.09.2016

  • Natalia Gabor kl. V
  • Oliwia Siuś kl. V
  • Mateusz Sawa kl. VI
  • Kacper Łątka kl. VI
  • Hubert Kuświk kl. V
  • Tomasz Langa V
  • Maciej Michalski kl. IV
  • Jaworska Julia
  • Jaworski Łukasz
  • Napieraj Wiktoria - zajęła 3 miejsce -1000 metrów
  • Sus Amelia




  • SP Smolna 2014 - 2017 | Wszelkie Prawa Zastrzeżone.